• 10/02/2016
    • 03.50
      Benjamin Becker - Tommy Paul
    • 04.00
      LA Galaxy - Club Tijuana
    • 04.00
      Elizaveta Kulichkova - Zarina Diyas
    • 04.30
      Golden State Warriors - Houston Rockets
    • 04.45
      Anastasija Sevastova - Donna Vekic
    • 04.45
      Yulia Putintseva - Miyu Kato
    • 06.00
      Kagoshima United - Jubilo Iwata
    • 06.00
      Venus Williams - Pei Chi Lee
    • 07.15
      Chan H. C. / Chan Y. J. - Diyas Z. / Xu Y. F.
    • 08.00
      Mono Vampire Basketball Club - Singapore Slingers
    • 08.00
      Hyundai E&C Hillstate (Women) - GS Caltex KIXX (Women)
    • 08.30
      Chang K. C. / Chuang C. J. - Liang C. / Wang Y.
    • 08.55
      WTA St. Petersburg Ladies Trophy, St. Petersburg - Russia
    • 09.00
      Dlsu Lady Spikers (Women) - NU Lady Bulldogs (Women)
    • 09.00
      Laura Siegemund - Kristina Mladenovic
    • 09.15
      Talk 'N Text Tropang Texters - Blackwater Elite
    • 09.30
      Sydney Kings - Perth Wildcats
    • 09.30
      Maldives (U23) - India (U23)
    • 10.00
      Sikkim Football Team - Orissa
    • 10.00
      Annika Beck - Lucie Hradecka
    • 10.15
      Patricia Maria Tig - Elena Vesnina
    • 10.25
      ATP Challenger Bergamo - Italy
    • 10.30
      Pierre Hugues Herbert - Go Soeda
    • 10.55
      ATP ABN AMRO World Tennis Tournament, Rotterdam - Netherlands
    • 11.00
      Aisin Seahorses Mikawa - Tsukuba Robots
    • 11.00
      Audentese SG/Noortekoondis - Selver Kikas
    • 11.00
      Joao Sousa - Roberto Bautista Agut
    • 11.15
      Bogdan E. / Kremen I. - Jurak D. / Melichar N.
    • 11.30
      Dominika Cibulkova - Evgeniya Rodina
    • 12.00
      Star Hotshots - Meralco Bolts
    • 12.00
      Hirnik Kryvyi Rih - Zirka Kirovohrad
    • 12.00
      Bangkok United - Jeonnam Dragons
    • 12.15
      Jelgava - Ventspils
    • 12.20
      Gilles Muller - Marin Cilic
    • 12.30
      Tychy - Sandecja Nowy Sacz
    • 12.30
      Peter Gojowczyk - Alexander Kudryavtsev
    • 12.45
      Kirsten Flipkens - Daria Kasatkina
    • 13.00
      AIK - FC Copenhagen
    • 13.00
      Turchia (U17) - Sweden (U17)
    • 13.00
      Hitech Bangkok City - Westports M. Dragons
    • 13.00
      Yenisei Krasnoyarsk - Gubernija Nizhny Novgorod
    • 13.00
      HNK Gorica - Radnik Sesvete
    • 13.00
      CA Defensores De Belgrano (Reserves) - Deportivo Moron (Reserves)
    • 13.00
      FC Carl Zeiss Jena (U19) - Hertha BSC Berlin (U19)
    • 13.00
      CA Barracas Central (Reserves) - Deportivo Riestra (Reserves)
    • 13.00
      Olaru R. / Tig P.M. - Niculescu M. / Siegemund L.
    • 13.30
      AL Ahli Jordan - AL Sareeh
    • 13.40
      Vasek Pospisil - Alexander Zverev
    • 13.50
      Marco Chiudinelli - Quentin Halys
    • 14.00
      Akragas - Foggia
    • 14.00
      CD UAI Urquiza (Reserves) - Deportivo Flandria (Reserves)
    • 14.00
      Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab
    • 14.30
      Juventus (Youth) - Fiorentina (Youth)
    • 14.30
      Parma FC - Clodiense
    • 14.30
      ACD Campodarsego Calcio - Monfalcone
    • 14.30
      NK Medimurje Cakovec - NK Verzej
    • 14.30
      Fiorenzuola - Virtus Bergamo
    • 14.30
      San Pietro - US Inveruno
    • 14.30
      Abano Calcio SRL - San Paolo Padova
    • 14.30
      Lavagnese - Vado FC
    • 14.30
      Rapallobogliasco - Sestri Levante
    • 14.30
      Fezzanese - Chieri 1955
    • 14.30
      Forli - Altovicentino
    • 14.30
      San Marino Calcio - Porto Tolle
    • 14.30
      Reggio Calabria - Rende
    • 14.30
      US Palmese 1912 - US Siracusa
    • 14.30
      Imolese Calcio - Sammaurese
    • 14.30
      Carl Zeiss Jena - Erzgebirge Aue
    • 14.35
      Mumbai FC - Mohun Bagan AC
    • 14.35
      Bengaluru FC - DSK Shivajians
    • 15.00
      Cremonese - Alessandria
    • 15.00
      TVF Spor Lisesi (Women) - Sakarya Hendek (Women)
    • 15.00
      Lokomotiv Baku (Women) - Volero Zurich (Women)
    • 15.00
      Apollon Limassol FC - AEL Limassol FC
    • 15.00
      Huta Galung J. / Van Den Berg B. - Dodig I. / Melo M.
    • 15.10
      Arnaboldi A. / Cipolla F. - Kowalczyk M. / Siljestroem A.
    • 15.30
      Elche Ilicitano - Atletico Baleares
    • 15.45
      Qatar SC - Al Rayyan
    • 16.00
      FC Salzburg (Youth) - AS Roma (Youth)
    • 16.00
      Galatasaray Istanbul (Women) - Fenerbahce SK (Women)
    • 16.00
      Norway (U17) - Czech Republic (U17)
    • 16.00
      APOEL - Aris Limassol FC
    • 16.00
      Suwon FC - FC Amkar Perm
    • 16.10
      Al Khaleej Saihat - Al Shabab Riyadh
    • 16.15
      Dinamo Baumit Bucuresti - HC Adrian Petrea Resita
    • 16.30
      Vologda Chevakata (Women) - Enisey Krasnoyarsk (Women)
    • 16.30
      Margarita Gasparyan - Ana Ivanovic
    • 17.00
      Gaz Metan Medias - CSM Oradea
    • 17.00
      Unics Kazan - Union Olimpija
    • 17.00
      FC Midtjylland (Youth) - Atletico Madrid (Youth)
    • 17.00
      Steaua CSM EximBank - CS Energia Targu Jiu
    • 17.00
      Inter Zapresic - Dinamo Zagreb
    • 17.00
      1.FK Pribram (Youth) - CSKA Moscow (Youth)
    • 17.00
      Avtodor Saratov - Strasbourg IG
    • 17.00
      Dinamo Moscow - Neftyanik Orenburg
    • 17.00
      Zenit Kazan - Nova Novokuybyishevsk
    • 17.00
      Belogorie Belgorod - Ural Ufa
    • 17.00
      LOTOS Trefl Gdansk - AZS Czestochowa
    • 17.00
      Ilves - Rovaniemi PS
    • 17.00
      MFK Havirov - Frydek Mistek
    • 17.30
      Dinamo Krasnodar (Women) - Stuttgart (Women)
    • 17.30
      Ilves - HPK
    • 17.30
      Blues - Tappara
    • 17.30
      TPS - Lukko
    • 17.30
      Dukla Jihlava - Most
    • 17.45
      Akhisar Belediye GS - Galatasaray
    • 17.45
      Yanina Wickmayer - Roberta Vinci
    • 17.55
      ATP Argentina Open, Buenos Aires - Argentina
    • 17.55
      ATP Challenger Santo Domingo - Dominican Republic
    • 18.00
      Banvit Bandirma - Bilbao
    • 18.00
      Rapid W. - Admira
    • 18.00
      Celtic FC (Youth) - CF Valencia (Youth)
    • 18.00
      Szolnoki Olaj - CAI Zaragoza
    • 18.00
      Ferencvarosi TC - Videoton FC
    • 18.00
      IF Elfsborg (Youth) - Real Madrid (Youth)
    • 18.00
      Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
    • 18.00
      Aris - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 18.00
      Bourges Basket (Women) - Spar Citylift Girona (Women)
    • 18.00
      Ramnicu Valcea (Women) - CSM Bucuresti (Women)
    • 18.00
      Eczacibasi Vitra (Women) - Vakifbank (Women)
    • 18.00
      Teva GRC Godollo (Women) - Mladost Zagreb (Women)
    • 18.00
      ISS Admira Technopool - SV Leobendorf
    • 18.00
      Ujpest FC - Tiszaujvaros
    • 18.00
      Federico Delbonis - Nicholas Almagro
    • 18.15
      Seinajoen JK - VPS
    • 18.30
      Orlando Pirates FC - Mamelodi Sundowns
    • 18.30
      Randers - Shakhtar Donetsk
    • 18.30
      Atromitos - Panathinaikos
    • 18.30
      Duren - Berlin Recycling Volleys
    • 18.40
      Al Wehda Mecca - Al Ahli Jeddah
    • 18.45
      Maritimo - Portimonense
    • 18.45
      PPD Zagreb - Paris
    • 19.00
      Pinar Karsiyaka - Grissin Bon Reggio Emilia
    • 19.00
      Galatasaray - Banco Di Sardegna Sassari
    • 19.00
      Troyes - St. Etienne
    • 19.00
      Bordeaux - Nantes
    • 19.00
      1 FC Heidenheim - Hertha BSC
    • 19.00
      THW Kiel - VfL Gummersbach
    • 19.00
      SC Magdeburg - SC DHfK Leipzig
    • 19.00
      Hertha 03 Zehlendorf - Berliner AK 07
    • 19.00
      SC Ostbahn XI - 1. SVG Guntramsdorf
    • 19.00
      SC Red Star Penzing - SC Mansworth
    • 19.00
      Victor Estrella Burgos - Gonzalo Lama
    • 19.05
      Maccabi Tel Aviv - Nizhny Novgorod
    • 19.10
      USK Praha (Women) - UMMC Jekaterinburg (Women)
    • 19.15
      Alianza Atletico - Union Comercio
    • 19.30
      Ulm - Bayern Munchen
    • 19.30
      Randers (Women) - Viborg (Women)
    • 19.30
      Calzedonia Verona - Lube Volley
    • 19.30
      Sola Oswiecim - Polonia Laziska Gorne
    • 19.30
      Robin Hasse - Gilles Simon
    • 19.55
      ATP Memphis Open, Memphis - USA
    • 20.00
      Audax SP - Red Bull Brasil
    • 20.00
      AC Pro Sesto - Calcio Lecco
    • 20.00
      Paris - Toulouse
    • 20.00
      SSD Monza 1912 - Polisportiva Ciliverghe
    • 20.00
      Sao Bento SP - Novorizontino SP
    • 20.00
      Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv
    • 20.15
      Besiktas - Konyaspor
    • 20.15
      Vasco Da Gama (U20) - Volta Redonda RJ (U20)
    • 20.15
      Cd Mostoles - Rayo Majadahonda
    • 20.20
      Cerretani J. / Hanescu V. - Raja P. / Roelofse R.
    • 20.30
      Dolomiti Energia Trento - Trabzonspor
    • 20.30
      VfL Bochum - Bayern Munich
    • 20.30
      Sturm Graz - Salzburg
    • 20.30
      Tremblay - Aix
    • 20.30
      CMC Romagna - LPR Piacenza
    • 20.30
      PGE Atom Trefl Sopot (Women) - Nordmeccanica Piacenza (Women)
    • 20.30
      Exprivia Molfetta - Vero Volley Monza
    • 20.30
      Volley 2002 Forli (Women) - myCicero Pesaro (Women)
    • 20.30
      Sir Safety Perugia - Tonazzo Padova
    • 20.40
      Valencia - Oldenburg
    • 20.40
      Limoges CSP - PAOK
    • 20.45
      Peterborough - West Bromwich
    • 20.45
      Team Tvis Holstebro - Frisch Auf! Goppingen
    • 20.50
      Gael Monfils - Borna Coric
    • 21.00
      Valencia - Barcelona
    • 21.00
      Club Atletico Platense (Reserves) - CA Acassuso (Reserves)
    • 21.00
      Rapido De Bouzas - Merida
    • 21.05
      PSG - Lyon
    • 21.30
      Deportivo Municipal - Alianza Lima
    • 21.30
      Fortaleza FC - Boyaca Chico
    • 22.00
      Perez Zeledon - Cartagines
    • 22.00
      Yoshihito Nishioka - Illya Marchenko
    • 22.00
      Mikhail Kukushkin - Denis Kudla
    • 22.30
      Atletico Linense SP - Ponte Preta
    • 22.30
      Maringa FC PR - Parana Clube PR
    • 22.30
      Vasco Da Gama RJ - Volta Redonda
    • 22.45
      John Isner - Dusan Lajovic
    • 23.00
      J. Malucelli PR - Operario PR
    • 23.00
      Guarani SP - Bragantino
    • 23.00
      Rio Branco SP - Uniao Barbarense
    • 23.00
      EC Taubate SP - Paulista Jundiai
    • 23.00
      Gerald Melzer - Guido Andreozzi
    • 23.20
      Marach O. / Martin F. - Dlouhy L. / Paes L.
    • 23.20
      Sam Querrey - Henri Laaksonen
  • 11/02/2016
    • 00.00
      Puerto Rico (Women) - Mexico (Women)
    • 00.40
      Bednarek T. / Shamasdin A. - Koolhof W. / Middelkoop M.
    • 00.45
      Ferroviaria - Rio Claro SP
    • 00.45
      Portuguesa RJ - Flamengo RJ
    • 00.45
      Oeste - Palmeiras
    • 00.45
      Sao Paulo - Cesar Vallejo
    • 00.45
      Veranopolis - Gremio RS
    • 00.45
      Atletico MG - Caldense
    • 00.45
      Guarani SC - Figueirense
    • 01.00
      Indiana Pacers - Charlotte Hornets
    • 01.00
      Orlando Magic - San Antonio Spurs
    • 01.00
      Philadelphia 76ers - Sacramento Kings
    • 01.00
      Detroit Red Wings - Ottawa Senators
    • 01.00
      Leonardo Mayer - Jo Wilfried Tsonga
    • 01.00
      Jose Hernandez Fernandez - Nicolas Kicker
    • 01.10
      Boca Juniors - San Lorenzo
    • 01.30
      Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
    • 01.30
      Boston Celtics - Los Angeles Clippers
    • 01.30
      Detroit Pistons - Denver Nuggets
    • 01.45
      Racing Club - Puebla
    • 01.45
      Millonarios - La Equidad
    • 02.00
      Mexico - Senegal
    • 02.00
      New Orleans Pelicans - Utah Jazz
    • 02.00
      Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers
    • 02.00
      Chicago Bulls - Atlanta Hawks
    • 02.00
      Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors
    • 02.00
      Pittsburgh Penguins - New York Rangers
    • 02.00
      Butorac E. / Lipsky S. - Kudla D. / Young D.
    • 02.30
      Kei Nishikori - Ryan Harrison
    • 03.00
      Phoenix Suns - Golden State Warriors
    • 03.00
      Saprissa - Uruguay de Coronado
    • 03.25
      WTA Taiwan Open, Kaohsiung - Taiwan
    • 03.30
      Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
    • 03.50
      Fyrstenberg M. / Gonzalez S. - Guccione C. / Oswald P.
    • 04.30
      Portland Trail Blazers - Houston Rockets
    • 07.35
      Waitakere United - Team Wellington
    • 09.30
      Townsville Crocodiles - Cairns Taipans
    • 09.30
      Bangladesh (U23) - Nepal (U23)
    • 09.30
      Brisbane Strikers - Holland Park Hawks
    • 11.00
      Shakhtar Donetsk - Dacia Chisinau
    • 11.30
      Sri Lanka (Women) - Maldives (Women)
    • 12.15
      FK Liepaja - Skonto Riga
    • 13.00
      Elfsborg - Greenland
    • 13.00
      Slovacchia (U19) - Norvegia (U19)
    • 13.00
      Bangkok Glass - Port FC
    • 13.30
      Ramtha SC - Al Faisaly
    • 13.30
      Al Asalah - Shabab AL Ordun
    • 13.30
      Aswan FC - Al Ittihad Al Sakandary
    • 13.30
      Al Jazeera Amman - Al Hussein Irbid
    • 14.35
      Sporting Clube de Goa - Salgaocar SC
    • 14.50
      Dinamo Minsk - Fc Isloch
    • 15.00
      Robur Siena - Teramo
    • 16.00
      Haras El Hodood - Enppi
    • 16.00
      El Entag El Harby - Ismaily SC
    • 16.00
      Polonia (U19) - Portogallo (U19)
    • 16.00
      Poland - Estonia
    • 16.10
      Al Qadisiya - Al Taawon
    • 16.35
      Al Raed - Al Hilal Riyadh
    • 17.00
      FC Spartak Moscow - Litex Lovech
    • 17.15
      Al Kuwait SC - Al Jahra
    • 18.00
      Khimki Moscow - Real Madrid
    • 18.30
      PAOK - Panionios
    • 18.30
      Czech Republic - Russia
    • 18.40
      Najran SC - Al Nasr Riyadh
    • 18.45
      Al Moqawloon Al Arab - El Daklyeh
    • 19.10
      Svezia - Finlandia
    • 19.30
      Real Salt Lake - Portland Timbers
    • 19.30
      Lithuania - Hungary
    • 19.45
      Basaksehir - Rizespor
    • 20.00
      Madureira - Fluminense
    • 20.00
      Crvena Zvezda Telekom - KK Cedevita Zagreb
    • 20.00
      Fenerbahce - Unicaja Malaga
    • 20.00
      Bogota FC - Expreso Rojo
    • 20.20
      Austria - Slovenia
    • 20.30
      Celta Vigo - Sevilla
    • 20.45
      Lazio Roma - Hellas Verona
    • 20.45
      Laboral Kutxa - Brose Baskets
    • 21.00
      Manchester United (U21) - Manchester City (U21)
    • 21.00
      Trelissac FC - Marseille
    • 21.30
      Botafogo SP - Sao Bernardo
    • 22.00
      XV de Piracicaba - EC Agua Santa
    • 22.00
      Avai - Chapecoense
    • 22.00
      Liverpool Montevideo (U20) - Club Cotulua (U20)
    • 22.30
      Internacional RS - Passo Fundo
    • 22.30
      Coritiba - Londrina
    • 23.00
      Atletico Sorocaba - Atletico Votuporanguense
    • 23.30
      Santa Cruz PE - America PE
    • 23.30
      Club Guarani - Independiente del Valle
  • 12/02/2016
    • 00.00
      Corinthians - Capivariano
    • 02.00
      Real Garcilaso - Cesar Vallejo
    • 02.00
      Independiente Santa Fe - Oriente Petrolero
    • 02.00
      Milwaukee Bucks - Washington Wizards
    • 02.00
      Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
    • 03.00
      CD Belen Siglo XXI - Limon FC
    • 07.30
      New Zealand Breakers - Melbourne United
    • 09.30
      Wollongong Hawks - Adelaide 36Ers
    • 10.00
      Brisbane Roar - Newcastle United Jets
    • 13.30
      Al Baqaa - That Ras
    • 14.20
      Dibba AL Fujairah - Al Ain
    • 14.35
      Al Dhafra - Al Fujairah
    • 14.40
      Persepolis FC - Foolad Khuzestan
    • 14.45
      Al Arabi Doha SC - Lekhwiya SC
    • 14.45
      Al Kharaityat SC - Al Ahli Doha SC
    • 14.45
      Al Arabi SC - Al Qadsia
    • 17.00
      Lokomotiv Kuban Krasnodar - Darussafaka Dogus
    • 17.15
      Al Rayyan SC - Al Khoor
    • 17.15
      Al Fehaheel - Al Shabab Al Ahmadi
    • 17.15
      Al Wahda SCC - Al Nasr SC Dubai
    • 18.00
      Ruch Chorzow - KGHM Zaglebie Lubin
    • 18.30
      SC Paderborn - 1 FC Kaiserslautern
    • 18.30
      FC St. Pauli - RB Leipzig
    • 18.30
      FSV Frankfurt - Greuther Furth
    • 18.45
      CSKA Moscow - Olympiacos
    • 20.45
      Panathinaikos - Anadolu Efes
    • 21.00
      Barcelona - Zalgiris
    • 22.00
      Mogi Das Cruzes - Universo/Vitoria
  • 13/02/2016
    • 01.00
      Rhode Island Rams - Dayton Flyers
    • 02.00
      Deportivo Cuenca - El Nacional
    • 02.30
      Veracruz - Club America
    • 03.30
      Deportivo Toluca - Atlas
    • 04.30
      Santos Laguna - Monterrey
    • 05.00
      Murcielagos - Juarez FC
    • 06.00
      Bucheon KEB Hana Bank (Women) - Chuncheon Woori Bank Hansae (Women)
    • 07.15
      Sydney - Perth Glory
    • 09.30
      Townsville Crocodiles - Sydney Kings
    • 09.30
      Melbourne City - Melbourne Victory
    • 09.30
      Aizawl FC - Lajong SC
    • 11.30
      AZAL Baku - Inter Baku
    • 12.00
      FC Barcelona (Youth) - Club Lleida Esportiu
    • 12.30
      Kayseri Erciyesspor - Alanyaspor
    • 12.30
      Genclerbirligi - Bursaspor
    • 12.30
      Rah Ahan - Siah Jamegan
    • 13.00
      Portogallo (U19) - Slovacchia (U19)
    • 13.00
      1 FC Heidenheim - SV Sandhausen
    • 13.00
      Milan (Youth) - Chievo (Youth)
    • 13.00
      MSV Duisburg - Karlsruher SC
    • 13.00
      Velo Clube - Guarani SP
    • 13.30
      Smouha SC - Ghazl El Mahallah
    • 13.30
      Queens Park Rangers - Fulham FC
    • 13.45
      Sunderland AFC - Manchester Utd
    • 14.00
      Preussen Munster - Hallescher
    • 14.00
      FK Neftchi Baku - Khazar Lenkoran
    • 14.00
      FC Metz - AC Havre
    • 14.00
      Atromitos - Veria
    • 14.00
      Holstein Kiel - Osnabruck
    • 14.00
      Magdeburg - Fortuna Koln
    • 14.30
      Jomo Cosmos - Free State Stars
    • 14.35
      Bengaluru FC - Mohun Bagan AC
    • 15.00
      Pinar Karsiyaka - Istanbul BSB
    • 15.00
      Cesena - Perugia
    • 15.00
      FC Empoli - Frosinone Calcio
    • 15.00
      Virtus Entella - Trapani
    • 15.00
      Konyaspor - Osmanlispor FK
    • 15.00
      Ternana - Salernitana
    • 15.00
      Yeni Malatyaspor - Karabukspor
    • 15.00
      Como - Novara
    • 15.00
      Lanciano - Modena
    • 15.00
      Avellino - Bari
    • 15.00
      Latina - Cagliari
    • 15.00
      Crotone - Pro Vercelli
    • 15.30
      Royal Hali Gaziantep - Galatasaray
    • 15.30
      VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt
    • 15.30
      VfB Stuttgart - Hertha BSC
    • 15.30
      Werder Bremen - 1899 Hoffenheim
    • 15.30
      SV Darmstadt 98 - Bayer Leverkusen
    • 15.30
      Borussia Dortmund - Hannover 96
    • 15.30
      Gornik Leczna - GKS Piast Gliwice
    • 16.00
      Swansea City - Southampton FC
    • 16.00
      Crystal Palace - Watford FC
    • 16.00
      Chabab Rif Hoceima - Hassania Agadir
    • 16.00
      Al Masry Club - Petrojet FC
    • 16.00
      Real Madrid - Athletic Bilbao
    • 16.00
      Everton FC - West Bromwich Albion
    • 16.00
      Bournemouth AFC - Stoke City
    • 16.00
      Norwich City - West Ham Utd
    • 16.00
      Bristol City - Ipswich
    • 16.00
      SV Josko Ried - RB Salzburg
    • 16.15
      Panthrakikos - Platanias
    • 17.00
      Tajfun Sentjur - Partizan
    • 17.00
      FC Viitorul Constanta - CS Municipal Studentesc Iasi
    • 17.00
      Paris St Germain - Lille OSC
    • 17.00
      Polokwane City - Lamontville Golden Arrows FC
    • 17.15
      Moreirense - Belenenses
    • 17.30
      Panegialios - Lamia
    • 17.30
      Denizlispor - Adanaspor
    • 18.00
      Asvel Lyon Villeurbanne - Limoges CSP
    • 18.00
      KS Cracovia - KS Gornik Zabrze
    • 18.00
      Ponferradina SD - Alcorcon AD
    • 18.00
      Athletic Bilbao B - Real Valladolid
    • 18.00
      KS Lechia Gdansk - TS Podbeskidzie Bielsko Biala
    • 18.00
      Mersin Idman Yurdu SK - Galatasaray Istanbul
    • 18.00
      AC Chievo Verona - US Sassuolo
    • 18.00
      Gimnastic de Tarragona - Elche CF
    • 18.00
      UD Almeria - CD Lugo
    • 18.15
      Villarreal CF - Malaga CF
    • 18.20
      Slavia Prague - Brno
    • 18.30
      1 FC Cologne - Eintracht Frankfurt
    • 18.30
      Wolfsberger AC - SK Sturm Graz
    • 18.30
      SCR Altach - SV Mattersburg
    • 18.30
      AEK - Olympiacos
    • 18.30
      SV Scholz Grodig - Admira Wacker
    • 18.30
      Heracles Almelo - AZ Alkmaar
    • 18.30
      Chelsea FC - Newcastle Utd
    • 18.30
      Ayacucho FC - FBC Melgar
    • 18.45
      Talaea El Gaish - Al Ahly Cairo
    • 19.00
      Mega Leks - Union Olimpija
    • 19.00
      Difaa El Jadida - KAC Kenitra
    • 19.30
      Nacional - Sporting Lisbon
    • 19.45
      Roda JC Kerkrade - FC Twente Enschede
    • 19.45
      Willem II Tilburg - De Graafschap
    • 20.00
      Obradoiro CAB - Laboral Kutxa
    • 20.00
      Ituano SP - Oeste
    • 20.00
      Montpellier HSC - Toulouse FC
    • 20.00
      Palmeiras - Atletico Linense SP
    • 20.00
      FC Nantes - FC Lorient
    • 20.00
      Gazelec Ajaccio - Troyes AC
    • 20.00
      Stade Reims - SC Bastia
    • 20.00
      Figueirense - Criciuma
    • 20.00
      EA Guingamp - FC Girondins Bordeaux
    • 20.15
      CD Mirandes - CD Alaves
    • 20.30
      Oldenburg - Bonn
    • 20.30
      Valencia CF - Espanyol Barcelona
    • 20.45
      Vitesse Arnhem - SC Heerenveen
    • 20.45
      Juventus Turin - SSC Napoli
    • 21.00
      Palestino - Universidad de Chile
    • 21.45
      Guimaraes - Setubal
    • 22.00
      San Lorenzo - CA Sarmiento
    • 22.00
      Aldosivi - Argentinos Jrs
    • 22.00
      Racing Club - San Martin de S. J.
    • 22.00
      Velez Sarsfield - Olimpo Bahia Blanca
    • 22.00
      Atletico Rafaela - Estudiantes de La Plata
    • 22.00
      Rio Claro SP - Audax SP
    • 22.05
      Deportivo La Coruna - Betis Sevilla
    • 22.30
      Resende - Botafogo RJ
    • 22.30
      Parana Clube PR - Rio Branco PR
    • 23.30
      Cobresal - Universidad de Concepcion
    • 23.45
      Juan Aurich - Sport Huancayo
  • 14/02/2016
    • 00.00
      Cruz Azul - Queretaro
    • 00.00
      Cruzeiro Porto Alegre - Juventude RS
    • 00.00
      El Tanque Sisley - Penarol
    • 00.00
      Once Caldas - Jaguares de Cordoba
    • 00.00
      Novorizontino SP - Santos SP
    • 00.00
      Alebrijes de Oaxaca - Atlante
    • 00.00
      Auburn Tigers - Vanderbilt Commodores
    • 02.00
      Sacramento Republic - Colorado Rapids
    • 02.00
      San Luis de Quillota - Deportes Iquique
    • 02.00
      Tigres - Club Tijuana
    • 03.00
      Alajuelense - Herediano
    • 04.00
      Dorados de Sinaloa - UNAM Pumas
    • 04.00
      LA Galaxy - San Jose Earthquakes
    • 04.00
      Southern Methodist Mustangs - Gonzaga Bulldogs
    • 05.00
      Central Coast Mariners - Adelaide United
    • 05.00
      Melbourne United - New Zealand Breakers
    • 07.00
      Western Sydney - Wellington Phoenix
    • 09.00
      Perth Wildcats - Adelaide 36Ers
    • 11.00
      Juventus (Youth) - Pro Vercelli (Youth)
    • 12.00
      Real Sociedad - Granada CF
    • 12.00
      Cordoba CF - Real Zaragoza
    • 12.00
      SD Amorebieta - Real Madrid Castilla
    • 12.00
      Consultinvest Pesaro - Grissin Bon Reggio Emilia
    • 12.15
      Feirense - Portimonense
    • 12.30
      Balikesirspor - Elazigspor
    • 12.30
      Sanliurfaspor - Samsunspor
    • 12.30
      AC Milan - Genoa FC
    • 12.30
      Gaziantepspor - Akhisar Bld Spor
    • 12.30
      FC Groningen - Ajax Amsterdam
    • 12.30
      Sivasspor - Caykur Rizespor
    • 12.30
      Barcelona - Sevilla
    • 12.30
      Real Madrid - Gipuzkoa Basket
    • 13.00
      Arsenal FC - Leicester City
    • 13.00
      CS Universitatea Craiova - FC Petrolul Ploiesti
    • 13.30
      FC Union Berlin - 1860 Munich
    • 13.30
      SC Freiburg - Fortuna Dusseldorf
    • 13.30
      Eintracht Braunschweig - Arminia Bielefeld
    • 13.30
      Al Wehdat - Kfarsoum
    • 14.00
      Akragas - Ischia
    • 14.00
      Sao Bento SP - Sao Bernardo
    • 14.00
      Olympique Lyon - SM Caen
    • 14.00
      PAS Giannina - Panathinaikos
    • 14.30
      PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
    • 14.30
      SBV Excelsior - ADO Den Haag
    • 14.30
      Gabala - Sumgayit
    • 14.30
      Supersport United FC - Pretoria University FC
    • 14.35
      Sporting Clube de Goa - Mumbai FC
    • 14.35
      Dsk Shivajians - Salgaocar SC
    • 14.45
      El Jaish SC - Al Gharafa SC
    • 15.00
      Eskisehirspor - Antalyaspor
    • 15.00
      Sampdoria Genoa - Atalanta Bergamasca
    • 15.00
      Udinese Calcio - Bologna FC
    • 15.00
      US Palermo - Turin FC
    • 15.05
      Aston Villa - Liverpool FC
    • 15.30
      ACS Poli Timisoara - CS Voluntari
    • 15.30
      Hamburger SV - Monchengladbach
    • 15.30
      KKS Lech Poznan - Termalica Bruk Bet Nieciecza
    • 15.30
      BC Vita Tbilisi - BC Kalev/Cramo
    • 16.00
      Grasshoppers - Basel
    • 16.00
      Slovacko - Plzen
    • 16.00
      IFK Goteborg - Stabaek
    • 16.00
      Sevilla FC - Las Palmas UD
    • 16.15
      Kalloni - Panionios
    • 16.15
      Panaitolikos - Levadiakos
    • 16.30
      FK Austria Vienna - SK Rapid Vienna
    • 16.45
      NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
    • 17.00
      UE Llagostera - Albacete Balompie
    • 17.00
      Adana Demirspor - 1461 Trabzon
    • 17.00
      CD Leganes - CA Osasuna
    • 17.00
      SD Huesca - Girona FC
    • 17.00
      AS Saint Etienne - AS Monaco
    • 17.00
      Real Oviedo - Tenerife CD
    • 17.00
      Wadi Degla - El Zamalek
    • 17.00
      Torku Konyaspor - Fenerbahce
    • 17.15
      Manchester City - Tottenham Hotspur
    • 17.15
      Qatar SC - Al Sadd SC
    • 17.30
      FC Augsburg - Bayern Munich
    • 17.30
      Spezia - Livorno
    • 17.30
      Mushuc Runa - Club Sport Emelec
    • 18.00
      Basaksehir FK - Besiktas Istanbul
    • 18.00
      Dinamo Bucuresti - FC Botosani
    • 18.00
      Moghreb Tetouan - Olympique de Safi
    • 18.00
      Legia Warsaw - Jagiellonia Bialystok
    • 18.00
      Boavista - Academica
    • 18.00
      Joventut - Valencia
    • 18.15
      East Riffa - Manama Club
    • 18.15
      SD Eibar - Levante UD
    • 18.15
      Getafe CF - Atletico Madrid
    • 18.30
      PAOK - Iraklis 1908
    • 18.30
      Estudiantes - Manresa
    • 19.00
      EC Agua Santa - Capivariano
    • 19.00
      Guadalajara Chivas - Leon
    • 19.15
      Numancia CD - RCD Mallorca
    • 19.30
      Gran Canaria - Bilbao
    • 20.00
      Mogi Das Cruzes - Cearense
    • 20.00
      Cruzeiro MG - Tupi MG
    • 20.00
      Joinville - Avai
    • 20.00
      Corinthians - Sao Paulo
    • 20.00
      Vasco Da Gama RJ - Flamengo RJ
    • 20.00
      Energa Czarni Slupsk - Stelmet Zielona Gora
    • 20.15
      Maritimo - Braga
    • 20.30
      FC Barcelona - Celta de Vigo
    • 20.45
      AC Fiorentina - Inter Milan
    • 20.45
      Giorgio Tesi Group Pistoia - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 21.00
      Colo Colo - Antofagasta
    • 21.00
      CA River Plate - Club Nacional de Football
    • 21.00
      OGC Nice - Olympique Marseille
    • 22.00
      Gimnasia L. P. - CA Patronato Parana
    • 22.00
      Rosario Central - Newells Old Boys
    • 22.00
      Lanus - Defensa y Justicia
    • 22.00
      Belgrano - River Plate
    • 22.00
      Boca Juniors - Atletico Tucuman
    • 22.30
      Fluminense - Tigres do Brasil
    • 22.30
      Barcelona Guayaquil - Delfin SC
    • 22.30
      Mogi Mirim - Xv de Piracicaba
    • 22.30
      Ponte Preta - Botafogo SP
    • 23.00
      Envigado - Independiente Medellin
    • 23.00
      CS Cartagines - Deportivo Saprissa
    • 23.30
      Huachipato - Santiago Wanderers
  • 15/02/2016
    • 19.00
      SK Posojilnica Aich/Dob - Mladost Marina Kastela
    • 19.30
      Victoria Libertas Pesaro - Virtus Padova
    • 20.00
      Manchester United (U21) - Reading FC (U21)
  • 16/02/2016
    • 19.30
      BG Gottingen - Bayern Munich
  • 17/02/2016
    • 22.30
      Figueirense - Internacional de Lages
  • 18/02/2016
    • 20.00
      Liverpool FC (U21) - Middlesbrough FC (U21)
    • 21.00
      Pinheiros Sao Paulo - Paulistano SP
  • 19/02/2016
    • 16.30
      AL Nasr Salalah - Al Shabab
  • 20/02/2016
    • 17.00
      AL Msnaa - Al Arouba
  • 21/02/2016
    • 17.00
      Krasny Oktyabr - Tsmoki Minsk
  • 06/03/2016
    • 20.00
      SC Ramat Aviv 2 - ASA Ben Guryon Ber Sheva
  • 07/03/2016
    • 19.30
      KV Oostende (Youth) - Club Brugge (Youth)
  • 10/03/2016
    • 20.30
      Ea7 Emporio Armani Milano - Pasta Reggia Caserta
  • 31/03/2016
    • 01.00
      Lanus - Obras
  • 01/04/2016
    • 10.00
      SC Cpa Tel Aviv - Ironi Beit Dagan
  • 03/04/2016
    • 16.00
      Ravan Baku - FK Neftchi Baku
  • 05/04/2016
    • 14.00
      BSC Bandung Utama - Dell Aspac Jakarta
  • 06/04/2016
    • 14.00
      Alytaus Dzukija - Vytautas
  • 09/04/2016
    • 12.00
      Ahi Bir Al Maksur - Fc Ahva Kfar Manda
  • 25/04/2016
    • 00.00
      Lanus - Boca Juniors
  • 07/05/2016
    • 19.00
      Zalaegerszegi TE - Gyirmot FC